موج

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل متواری پس از 7 سال زندگی مخفیانه در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در شهرستان بندرعباس در اوایل سال 1391، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت که دستگیری قاتل در صحنه میسر نگردید.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی با دریافت دستور قضایی، شناسایی محل اختفاء و دستگیری نامبرده را بصورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی قرار داده با استفاده از اقدامات خاص فنی ، بهره گیری از شیوه های به روز و کارآمد پلیسی ، محل کار متهم فراری درفروشگاه ماهی فروشی در شهر بندر عباس شناسایی شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: اکیپی از ماموران مجرب اداره مبارزه با جرایم جنایی با هماهنگی قضایی جهت دستگیری نامبرده به محل اعزام، با انجام تعقیب و مراقبت های مستمر و با شگردهای نوین اطلاعاتی پلیسی با رعایت اصل غافلگیری درعملیاتی منسجم و هماهنگ قاتل متواری دستگیر به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با پیگیری های لحظه ای و پافشاری کارآگاهان پلیس آگاهی و استفاده از تکنیک های مصاحبه و بهره گیری از شیوه های خاص پلیسی متهم به قتل متوفی کرد که با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها