موج

فرمانده سپاه چالوس:

فرمانده سپاه شهرستان چالوس گفت: مسیر زندگی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی همواره برای دفاع از اسلام و میهمن اسلامی بود و وی همواره پیرو ولایت و رهبری بودند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ عابدین داغمه چی در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهرک نمک آبرود چالوس اظهار داشت: از ویژگی های مهم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی اخلاص و مجاهدت کامل ایشان بوده  و همواره در کنار مردم و با مردم بود.

وی ادامه داد : با توجه به وصیت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی که می‌خواست روی سنگ مزارش هیچ عنوانی جز سرباز قاسم سلیمانی نوشته نشود می‌توان گفت به معنای دقیق کلمه سرباز ولایت بود و همگان را به پیروی از رهبر معظم انقلاب و فرمایشات مدبرانه ایشان توصیه می‌کرد.

فرمانده سپاه چالوس  با بیان اینکه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی همواره سرباز اسلام بوده، بیان داشت: این شهید عزیز با تمام وجود و قدرت هر زمان که اسلام نیاز به کمک داشت، حضور پیدا می‌کرد ، کسی که با مدیریت و فرماندهی نیروهای مدافع حرم را تجمیع و بر علیه دشمن اقدام کرد، شهید سلیمانی بود.

سرهنگ داغمه چی تصریح کرد : سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هم در دوران حیات خود و هم امروز بعد از شهادت مظلومانه خود به قدرت بزرگ‌تری علیه استکبار جهانی تبدیل شده است.

وی گفت: دشمن هرگز متصور نبود که با شهادت یک مجاهد بزرگ و یک سردار ملی زمینه یکدلی و همدلی ملت ایران را فراهم کرده و همگان را به خون خواهی و انتقام سخت از دشمن به پا می‌دارد.

فرمانده سپاه چالوس بیان داشت: حضور میلیونی مردم و عزاداری در تمام شهرهای ایران نشان از محبوبیت سردار سلیمانی و وفاداری ملت و همگام و متحد بودن مردم در برابر دشمنان بوده است.

وی در پایان بیانیه اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه سردار حاج قاسم سلیمانی را قرائت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها