موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان گفت:یکی از کارکردهای مهم مهارت انسانی که یک مدیر باید داشته باشد، ایجاد فرصت رشد و ترقی و بستر شادابی و نشاط برای دیگران است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در مراسم تودیع و معارفه محمدعلی کرامتی  و شهرام شفیعی با تاکید برضرورت مهارت انسانی بیان داشت: یکی از کارکردهای مهم مهارت انسانی که یک مدیر باید داشته باشد، ایجاد فرصت رشد و ترقی و بستر شادابی و نشاط برای دیگران است، مدیر با این مهارت می تواند هم خودش رشد کند و هم  فرصت ترقی زیردستانش را فراهم کند.

وی ضمن تقدیراز زحمات محمدعلی کرامتی که علاوه بر ریاست امور حقوقی سرپرستی امور قراردادها را نیز بر عهده داشت گفت: داشتن مهارت های انسانی، مهارت فنی و ادارکی سه عنصر لازم برای یک مدیر است و رمز موفقیت رئیس یک مجموعه در کنار مدیریت امور و برنامه ریزی و تعیین اهداف، همدلی با زیردستان خود ، مدارا و رافت با ارباب رجوع و مشتریان خود است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: یک مدیر موفق باید تدبیر لازم را داشته باشد و متناسب با شرایط جامعه دانش فنی خود را بروز رسانی کند تا بتواند تصمیمات درستی را اتخاذ کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها