موج

طی 24 ساعت؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 20 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 294 کیلو انواع مواد مخدر در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 20 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 294 کیلو انواع مواد مخدر در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 24 ساعت گذشته موفق شدند، 4 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 1 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و 20 سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 294 کیلو و 461 گرم انواع موادمخدر از قاچاقچیان کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 291 کیلو و 469 گرم تریاک، 24 گرم حشیش، 357 گرم هروئین و 2 کیلو و 547 گرم سایر مواد است که با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی رودان و سیریک کشف و ضبط شده است .

سردار جعفری اظهار داشت: طی این مدت 26 مرحله طرح پاک سازی انجام و ضمن پاکسازی منازل و پاتوق های توزیع و مصرف مواد، 356 نفر معتاد، خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و موادفروشان جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها