موج

در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری آذربایجان شرقی؛

با حضور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی موضوع تصرف بیش از پنج هزار مترمربع از بستر مسیل دره مجتهد (مشهور به مجتهد دره سی) واقع در شهرک پرواز تبریز بررسی و تصمیم گیری شد.

به گزارش خبرگزاری موج در آذربایجان شرقی، موسی خلیل الهی در چهارمین جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری استان با اشاره به ضرورت اجرای کامل قانون حدنگار ( کاداستر ) بر اجتناب سازمان ها و شرکت های خدمات رسان در خصوصارائه خدمات به ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرد.

در این جلسه مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی به ارائه گزارش در خصوص آمار و عملکرد دستگاههای دولتی در راستای اجرای قانون جامع حدنگار (کاداستر) پرداخت.

همچنین موضوع تصرف بیش از پنج هزار مترمربع از بستر مسیل دره مجتهد (مشهور به مجتهد دره سی) واقع در شهرک پرواز تبریز و موضوع نامه اداره کل حفاظت محیط زیست استان در خصوص تعیین تکلیف ساخت و سازهای موجود در روستای خریل واقع در شهرستان کلیبر و داخل منطقه حفاظت شده ارسباران بررسی و تصمیم های لازم اتخاذ شد.

لازم به ذکر است محبوب علیلو دادستان مرکز استان و دبیر شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری استان نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات در راستای اجرای مصوبات جلسه قبلی ارائه داد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها