موج
کدخبر : ۳۱۲۴۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-312414

فرهنگ مستعد حصاری:

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در استان اردبیل همچون سراسر ایران نیز مراسمات تجمعات، عزاداری و مراسمات بزرگداشتی در پی شهادت سردار سلیمانی برگزار شد و مردم بصیرت و احساسات خود به صورت معناداری نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)استان اردبیل در اجتماع بزرگ  میدان عالی قاپو اردبیل در سوگ  سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: درسطح استان اردبیل همچون سراسر کشور  نیز مراسمات تجمعات، عزاداری و مراسمات بزرگداشتی در پی شهادت سردار سلیمانی برگزار شد و مردم بصیرت و احساسات خود به صورت معناداری به سردار دلها نشان دادند.

وی افزود: از زمانی که سپهبد شهید قاسم سلیمانی به دست شقی ترین آحاد بشریت به فیض شهادت نائل آمد، عواطف و احاسات مردم همراه با بصیرت اوج گرفت و این حضور مردمی در کشور عراق با حضور جوانان انقلابی تشییع و تجمعاتی برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)استان با بیان اینکه شهید سلیمانی پیش از شهادتش نیز بر قلبهای ملت ایران و ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان حکومت می کرد، ادامه داد: مردم ولایتمدار و حسینی اردبیل همچنان خواستار برگزاری مراسماتی برای بزرگداشت این شهید والامقام هستند تا ارادت قلبی خودشان را به این سردار ولایت، اسلام، ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی نشان دهند.
 
وی گفت: ملت ایران نشان دادند وقتی مردی، مَرد خدا است، مخلص بوده و در راه خدا و در مقابل دشمنان اسلام جهاد کرده است جایگاه بسیار بزرگی در بین مردم دارد.
 
 مستعد خاطر نشان کرد: ملت ایران به خوبی نشان دادند که پشتیبان اسلام، ولایت، انقلاب و رهبری هستند و با شهادت سردار سلیمانی سردار دلها میلیون ها سلیمانی پرچم آن شهید والامقام را به دست گرفتند تا پرچم این انقلاب اسلامی جهانی به دست صاحبش حضرت مهدی موعود (عج) برسانند.
 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها