موج

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان گفت: نام و یاد سردارشهید سلیمانی به بلندای تاریخ باقی خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در جمع گزینشگران استان ضمن بزرگداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: این روزها همه جا یاد و خاطره این سردار والامقام است که محبوب همه دل ها و بزرگ مردی ادیب، سیاستمداری شایسته و رزمنده ای عزیز بود

وی گفت: بزرگترین هدیه ای که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می توانست به پاس زحمات بی دریغ اش از خدواند بگیرد شهادت بود زیرا این مقام ارزنده ایشان بود چرا که محبوب دلها و رادمردی بود که یادش، همیشه در تاریخ اسلام و شیعه باقی خواهد ماند.

عباس رضایی ادامه داد: بزرگترین هدیه ای که سردار قاسم سلیمانی می توانست از خدواند بگیرد شهادت بود زیرا این مقام ارزنده ایشان بود چراکه محبوب دلها و رادمردی بود که یادش تا همیشه در تاریخ اسلام و شیعه باقی خواهد ماند.

 مقام ارشد استان یادآور شد: تلاش‌های بسیاری کردم که به پاس زحمات این شهید و به یاد همسنگران شهیدش خرازی و کاظمی در اصفهان نیز مراسم تشییع این شهید بزرگ انجام شود ولی به دلیل کثرت خواسته‌ها و مطرح شدن این مساله از سوی استان‌های دیگر، این خواسته هنوز محقق نشده است.

عباس رضایی اضافه کرد: فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق ابومهدی المهندس خود را سرباز حاج قاسم سلیمانی می دانست که در این موضوع درس های بسیاری نهفته است.

استاندار اصفهان بیان کرد: همه مردم و مسئولان باید از زندگی این بزرگمردان درس بگیرند و این افراد را الگوی خود قرار دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها