موج

داریوش کریمی خبر داد:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی هلال احمر به 77 حادثه دیده در طول هفته گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، داریوش کریمی گفت: امدادگران و نجاتگران هلال احمر در طول هفته گذشته در 45 عملیات امدادی به 77 حادثه دیده در اصفهان امدادرسانی کردند.

وی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در این مدت اشاره و خاطرنشان کرد: از این تعداد حوادث در بازه زمانی هفتم لغایت سیزدهم دیماه 98 ، 22 حادثه جاده ای ، 9 حادثه شهری ، 11 مورد خدمات حضوری ، 2 حادثه صنعتی و کارگاهی و 1 حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

کریمی با اشاره به اینکه در طول این مدت 5 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، گفت: 146 نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 52 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یادشده مشارکت داشته اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: تمامی پایگاه های امداد ونجات هلال احمر استان آمادگی کامل جهت خدمت رسانی مطلوب به حوادث احتمالی را دارند و شماره 112 ندای امداد به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مسافران و هموطنان در سراسر سطح استان می باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها