موج

سردار غلامرضا جعفری مطرح کرد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان، از کشف یک تن و 667 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 50 سوداگر مرگ، در هفته گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان، از کشف یک تن و 667 کیلو انواع مواد مخدر در هفته گذشته در استان خبر داد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 72 هفته گذشته موفق شدند، 15 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 2 دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی و 50 سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 667 کیلو انواع مواد مخدر به همراه یک قبضه سلاح جنگی به همراه 5 تیر از قاچاقچیان کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل یک تن 470 کیلو تریاک، 192 کیلو حشیش، 690 گرم هروئین و 3 کیلو و 880 گرم سایر مواد است که با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی بندرعباس، میناب، رودان و خمیر کشف و ضبط شده است.

سردار جعفری اظهار داشت: طی این مدت 53 مرحله طرح پاک سازی انجام و ضمن پاکسازی منازل و پاتوق های توزیع و مصرف مواد مخدر، 899 نفر معتاد، خرده فروش و توزیع کننده مواد دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و فروشندگان مواد مخدر جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها