موج

معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد:

معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا استان اصفهان از ارائه ۲۳ خدمت از طریق سامانه ۱۵۲۲ از طریق 9 کلید به مشترکین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رضا رضایی در حاشیه برگزاری اولین دوره مسابقات کشوری مهارت های فنی تخصصی شرکت های آب و فاضلاب در اصفهان گفت: درحال حاضر سامانه 1522 با ۹ کلید، خدمات متفاوتی به مشترکان ارائه می کند.

وی گفت: پرداخت قبض الکترونیکی، خرید انشعاب آب یا فاضلاب، خدمات پس از فروش که شامل ۲۳ خدمت است، رسیدگی به قبوض آب بهاء رسیدگی به درخواست های قبلی و ارتباط با اپراتور، درخواست لوازم کاهنده و اعلام شماره تلفن باتوجه به حذف قبوض خدماتی است که در این سامانه تعریف شده است.

رضایی درخصوص سامانه هوشمند ۱۵۲۲ ، درخصوص اهمیت این سامانه، گفت: ۹۲ شهر داریم که در این مرکز ۲۰ نفر کل خدمات را به صورت غیرحضوری به مشترکان ارائه می کند.

وی با اشاره به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار مشترکی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان دارد، گفت: حدود ۸ سال پیش تمام بایگانی ها را به الکترونیک تبدیل کردیم، به طوری که در حادثه اخیری که در بهارستان اتفاق افتاد هیچ پرونده ای از بین نرفت و خدمات ما یک روز هم تاخیر نیفتاد و مردم از طریق این سامانه خدمات خود را دریافت می کردند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به دستورالعملی که سال ۹۴ به شرکت های آب و فاضلاب مبنی بر خدمات غیرحضوری ابلاغ شد، تصریح کرد: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان کارگروهی در شرکت تشکیل داد که در این راستا اقداماتی صورت گرفت، ازجمله راه اندازی سامانه ۱۵۲۲ که هدف آن کاهش کاهش ترافیک، آلودگی هوا، اتلاف وقت مشترکان و دلایل دیگر است.

وی با بیان اینکه درحال حاضر این سامانه با ۹ کلید، خدمات متفاوتی به مشترکان ارائه می کند، گفت: پرداخت قبض الکترونیکی، خرید انشعاب آب یا فاضلاب، خدمات پس از فروش که شامل ۲۳ خدمت است، رسیدگی به قبوض آب بها، رسیدگی به درخواست های قبلی و ارتباط با اپراتور، درخواست لوازم کاهنده و اعلام شماره تلفن باتوجه به حذف قبوض خدماتی است که در این سامانه تعریف شده است.

 رضایی با بیان اینکه از سال ۹۵ تاکنون ۴ میلیون و ۵۰۶ هزار تماس داشته ایم که زمان صرفه جویی ۹۰ دقیقه حساب شده است، اعلام کرد: میانگین مکالمات حداقل روی ۴ دقیقه درنظر گرفته شد، براین اساس صرفه جویی در ۶ و نیم میلیون ساعت، ۵۴ میلیون کیلومتر رفت و آمد و ۵.۴ میلیون لیتر در بنزین (با احتساب هر لیتر بنزین هزار تومان) حاصل شد.

رضایی با اعلام اینکه نقشه راه برای سال ۹۹ در حوزه امور مشترکین آماده است، گفت: در سال آینده قرائت از راه دور را عملیاتی خواهیم کرد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همچنین یکی از اقدامات انجام شده را هوشمندسازی سامانه 1522 به صورت ۲۴ ساعته اعلام و تصریح کرد: ۴۴ هزار تماس طی دو ماه و از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ صبح روز بعد از دست می دادیم. براین اساس برنامه ریزی کردیم و هم اکنون اگر مشترکین ۲ نیمه شب هم تماس بگیرند سامانه فعال است و خدمات را ارائه می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها