موج
کدخبر : ۳۱۱۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311028

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان خبر داد

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از دستگیری 3 نفر که در سطح شهر بهارستان اقدام به تحریک مردم برای شرکت در تجمعات غیرقانونی می کردند ، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان اصفهان موفق شدند هویت 3 نفر از کسانی که در حوادث آبان ماه اقدام به تحریک مردم برای شرکت در تجمعات غیر قانونی در سطح شهر بهارستان می کردند را شناسایی کنند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم با اخذ مجوز از مقام قضائی در یک عملیات ضربتی هر 3 متهم را در مخفیگاه های خود  دستگیر کردند.

سرهنگ اسماعیلی اظهار داشت: متهمان پس از مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کردند که در نهایت با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با بیان اینکه پروژه قرار دادن مردم در مقابل نظام پس از سخنرانی هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در روز یکشنبه  26 آبان ماه با جدا شدن مردم از صف اغتشاشگران شکست خورد، اظهار داشت: تمام افرادی که در حوادث آبان ماه اقدام به برهم زدن امنیت مردم کردند شناسایی شده و با اشرافیت اطلاعاتی پلیس دستگیر و در پیشگاه قانون باید پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها