موج
کدخبر : ۳۱۰۰۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310074

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه این تصور دشمن است که میتواند نظام را سرنگون کند افزود: خدا به با عنایت خود، نظام را همچنان ماندگار کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت نهم دی و زمینه‌سازی برنامه‌های دهه فجر که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: ایام‌الله همیشه باید در دید مردم باشد و به مردم تذکر داده شود تا فراموش نشود که چه حماسه‌هایی در تاریخ اتفاق افتاده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه بصیرت افراد می‌تواند تفکرات دشمن را بشناسد، افزود: باید سعی کرد بهانه‌ای دست دشمن ندهیم تا نتواند بدنبال توطئه‌افکنی باشد.

وی خاطرنشان کرد: هر سال 9 دی مورد بحث بوده و توطئه‌های دشمن به مردم گوشزد شده است بنابراین با آگاهیِ مردم اتفاق اغتشاشات سال 98 که ناشی از اعتراض نسبت به بنزین بود، نیز زود برچیده شد و صف مردم از اغتشاشگران جدا شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: سال گذشته مقام معظم رهبری فرمودند، اتفاقاتی که در سال 97 از جمله خروج ترامپ از برجام روی داد برنامه‌ریزی و زمینه‌ای برای فتنه بعدی است که در سال 98 این فتنه با بحث بنزین اتفاق افتاد و برای انتخابات امسال نیز برنامه‌ریزی کردند.

آیت‌الله حسینی شاهرودی عنوان کرد: دشمن با هر فتنه جدید افراد آموزش دیده و جدیدی را روی کار می‌آورد بنابراین ما باید همواره و بدون وقفه هوشیار باشیم چرا که دشمن از هر فرصتی که بدست بیاورد، استفاده می‌برد‌ و ممکن است در بحث انتخابات پیش‌رو نیز فتنه‌افکنی کند و نباید بهانه به دست دشمن داد.

وی با بیان اینکه یکی از مسائل گرانی بنزین رسیدگی به طبقات مردم بود، گفت: اگر بنزین به همین روال فروخته شود می‌توانیم بخشی از آن را صادر کنیم و یارانه بنزین را نیز به خود مردم و طبقات محروم بپردازیم.

وی اضافه کرد: دشمن تصور می‌کند می‌تواند نظام را سرنگون کند اما خدا با عنایت خود به ما توجه دارد و نظام اسلامی همچنان ماندگار است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اعلام کرد: ایران نه تنها روی پای خود می‌ایستد بلکه مشتریان کشورهای دیگر را از آنها خواهد گرفت و اینها در سایه رشد علمی ایران روی می‌دهد.

آیت‌الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: حضور گرم و قوی مردم در برنامه‌های ایام نهم دی و دهه فجر به ضعف دشمن می‌انجامد و در نهایت به دلگرمی مردم منتهی می‌شود.

وی راهپیمایی مردمی بعد از اغتشاشات بنزین را باشکوه دانست و گفت: همه در این حرکت عظیم پای کار آمدند و حماسه‌ای دیگر آفریدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها