موج

سرهنگ محمد حسن اسماعیلی:

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از دستگیری 4 فردی که دراغتشاشات ، بانک تجارت شعبه سه راه سیمین را آتش زده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی اظهار داشت: روز گذشته نیز ماموران پلیس امنیت عمومی اصفهان موفق شدند 4 نفر از عناصر اصلی که بانک تجارت شعبه سه راه سیمین این شهر را آتش زده بودند شناسایی و در 4 عملیات همزمان و جداگانه آنها را دستگیر کنند.

وی افزود: پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، یکسری اعتراضات مردمی در شهر اصفهان شکل گرفت و رفته رفته برخی افراد اغتشاشگر و اخلال گر نیز که فرصت را غنیمت می دانستند وارد صحنه شدند و اقدامات خرابکارانه ای مانند تخریب اموال عمومی و دولتی ، آتش زدن بانک ها و پمپ بنزین ها و حتی تعرض به جان و مال مردم را انجام دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی اصفهان خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به تخریب و آتش زدن بانک تجارت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه استان اصفهان و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها