موج

یوسف اکبری:

فرماندار سابق اردبیل گفت :با کیف پر از پول وارد انتخابات نشدم دست هایم آلوده به پول بیت المال نیست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، یوسف اکبری فرماندار سابق اردبیل در آخرین روز نام نویسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس اسلامی در فرمانداری اردبیل گفت: افتخار میکنم قبل از اینکه بعنوان یک مدیر اجرایی و اداری مطرح شده باشم، بنده خودم را بعنوان یک معلم و فرهنگی، خبرنگار و خبرنویس، گوینده و صدای رسای مردم، ورزشکار و قهرمان ورزشی ، روستایی و کارگر زاده مطرح نموده و از جنس مردم وارد بر عرصه انتخابات شده هستم.

*با دستان پاک و پیشانی سفید وارد انتخابات مجلس شده ام

وی افزود: بنده متعلق به نیروهای "انقلابی، ولایی و ارزشی بوده اما قبل از آنیکه خودم را وابسته به یک جریان یا دسته خاص سیاسی ببینم، من خودم را از متن و جنس مردم دانسته و این  بزرگترین افتخارم بوده که همواره و هر لحظه ای در کنار مردم و دسترس آنان قرار گرفته ام .

فرماندار سابق اردبیل تصریح کرد: با دستان پاک و پیشانی سفید وارد انتخابات مجلس شده ام، همانطوریکه در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 - در کنار جوانانِ انقلابی ثابت کردند می توان با دستان خالی هم میتوان، کارهای بزرگی را انجام داد، لیکن علیرغم محبت دوستان، تصمیم گرفتم به‌ تنهائی و بدون جاروجنجال تبلیغاتی و اردوکشی های نمایشی، وارد این عرصه شده و یقینا مردم نیز تنهایم نخواهند گذاشت.

اکبری ادامه داد: اگر عنایت و لطف مردم شامل بر احوالم گشته و پیروز انتخابات مجلس بوده باشم، قطعا من وکیل مردم بوده و هرگز بنده را در مدار وکیل الدوله ها نخواهید دید، حتی اگر دولت آینده نیز از آن دولت انقلابی و ارزشی بوده باشد، حامی آن اما صدای گویای مردم را با هیچ کس دیگری معاوضه نکرده و معامله نخواهم نمود .

کاندیدای مجلس یازدهم شورای اسلامی  بیان کرد: یکی از اهدافیکه مرا وارد این عرصه نموده است، افزایش دادن بر مشارکت مردمی در صحنه عمل به تکلیف الهی، ملی و انقلابیست، چرا که با کمال تاسف در سالهای اخیر، اخبار حاکی از برخی سوءاستفاده های مالی و بی تدبیریهای ناشی از اختلاسها و ارتشاءها امیدها و باورهای عمومی را سوزانیده و اعتماد مردم را نسبت به مسئولان در سطوح مختلف از بین برده است.

*خط قرمز من مردم و منافع عمومی آنهااست

اکبری گفت: خط قرمز من مردم  و اوامر مقام ولایت و رهبری بوده و مانند سال های گذشته ام، هرگز از مردم فاصله نگرفته و خودم را "تافته جدا بافته از آنان نخواهم دانست، هرگز یک قدم از فرامین رهبری معظم انقلاب جلوتر نرفته  و یک قدم عقب تر از آن نیز نخواهم ایستاد .

وی با توجه به واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی بیان کرد: سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات نسبت به واگذاری بزرگترین بنگاه اقتصادی استان تذکر داده و خلاف قانون تشخیص داده اند، از دولت مستقر خواسته اند تا خواست مردمی را جامه عمل پوشانیده و نسبت به برچیدن این تصمیم اقتصادی، اقدام قانونی معمول نمایند .

فرماندار سابق اردبیل خاطر نشان کرد: آرزوهای مردمی را از داشتن نماینده های خاموش، فرسوده، خسته و بی تحرّک تبدیل به نماینده ای جسور ، شجاع و فعال در مذاکرات و پیگیریهای در قالب طرحها و لوایح مطروحه نشان داده، اگر بنده به عنوان منتخب مردم وارد مجلس گردم، بدون هیچ گونه کم کاری و محافظه کاریهای مرسوم و معمول، زبان گویای ملت خواهم بود.

*سال ها در بین مردم با حقوق کارمندی زندگی کرده ام

اکبری با اشاره به اموال و منابع مالی خود گفت: سال ها در بین مردم با حقوق کارمندی زندگی کرده و هیچگونه مورد پنهانی از مردم نداشته و ندارم. امروز اگر همه اصلاح طلبها و اعتدالگراها و اصوالگرایان مدعی خدمت و طالب خدمتگزاری به مردم بوده اند، باید شفافبت مالی خود را به مردم عرضه نموده، بدون هیچ پنهانکاری از داشته های نهان و آشکارشان، مردم را از خود دانسته و همه دار و ندارشان را به آنان عیان کنند، بنده هم با افتخار و بعنوان یک نیروی انقلابی،ارزشی و ولایی، اولین کسی بوده که اموال و دارایی خودم را به مردم شفاف سازی نموده ام .

*با دستان خالی و عاری از "کیف پول" وارد عرصه انتخابات مجلس شده ام

فرماندار سابق اردبیل گفت: با کیف پر از پول وارد انتخابات نشده ام و دست هایم  آلوده به  پول بیت المال نبوده و نیست، در پشت پرده ام نیز، باندهای ثروت یا بده و بستانهای پنهانی وجود ندارد، چون در سالهای خدمتم هرگز با آنها دادوستد برای روزهای مبادا صورت نگرفته است.

*اجاره نشین اداره اوقاف هستم

وی ادامه داد: قریب به سی سال خدمت کارمندی ام در مجموع دستگاه های دولتی، تمام اموال و دارایی ام، یک باب خانه مسکونی 180 متری و آن هم اوقافی که به تعبیر دیگری، بنده هنور هم اجاره نشین اداره اوقاف بوده ام، تلاش خواهم کرد اگر منتخب مردم بوده باشم، در پایان دوره خدمت چهار ساله ام، دوباره اموال و دارایی ام را به مردم نشان داده و آنان را در جریانش قرار خواهم داد.

کاندیدای مجلس یازدهم شورای اسلامی تصریح کرد: از رقبای انتخاباتی نیز میخواهم اگر با هدف خدمتگزاری وارد عرصه انتخابات شده اند تمام اموال ودارایی  آشکار و پنهان خود را باید در هر نقطه ای از کشور بوده باشد، شفاف و روشن به مردم نشان داده تا مردم نیز شرایط زندگی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بهتر و روشن تر مطلع بوده باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    هيچ كدامشان دارائيشان را نشان نخواهند داد مطمئن باش

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها