موج

بهرام آدشیرین پور:

فعال رسانه ای استان اردبیل گفت: متاسفانه شعارهای پوپولستی در بین بعضی از کاندیدای جواب گو هست و می توانند با این نوع حرکت ها آرای مردم را جذب کنند و تا زمانی که سطح آگاهی جامعه افزایش پیدا نکند نباید انتظار مجلس قوی داشته باشیم.

بهرام آدشیرین پور خبرنگار و فعال رسانه ای استان اردبیل در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل، گفت: مجلس محل قانونگذاری است پس وعده احداث راه و آسفالت و از این قبیل موارد تنها شعارهای توخالی است که مردم باید آگاهانه از این دست کاندیداها دوری کنند.

وی با توجه به خرید و فروشی آرای توسط برخی از کاندیدای مجلس اظهار کرد: فشار اقتصادی و نبود چرخه ای پویا در کسب و کار؛ طبیعتا معضلاتی اینچنینی را رقم خواهد زد که به سادگی قابل رفع نیست.

فعال رسانه ای استان در پاسخ به سوال خبرنگار موج درباره اینکه  مردم به آن بلوغ سیاسی در سطح استان رسیده اند تا از طریق احزاب و جریان های سیاسی نامزدهای مجلس را انتخاب کنندگفت: قطعا خیر-توده مردم استان به دلیل سردرگم بودن در مسائل اقتصادی و اجتماعی که همه روزه با آن دست و پنجه نرم میکنند؛ نیازهای جامعه را در سطوح بسیار ابتدایی نگه داشته و مانع از عمق بخشی در بین مردم شده است

آدشیرین پور ادامه داد: کوچک بودن محیط و نبود بینش سیاسی لازم در بین مردم  مانع از رشد اجتماعی و سیاسی کرده است.

وی درباره درباره عملکرد نمایندگان استان اردبیل به ویژه سه نماینده اردبیل،نیر،سرعین و نمین بیان کرد: برای چنین سوالی باید نقاط قوت-ضعف-فرصت ها و تهدید هایی که این نمایندگان با تصمیم گیری هایشان گرفته اند مورد بررسی قرار گیرد؛ اما در کل قابل ستایشترین و تاثیر گذارترین موضوع در بین این دوره از نمایندگان، همراهی و هماهنگی بینشان و در نتیجه عدم تقابل بود که قطعا باعث سخن واحد و تصمیمات صحیح بوده است.

آدشیرین پور خاطر نشان کرد متاسفانه شعارهای پوپولستی در بین بهضی از کاندیدا جواب گو هست و می توانند با این نوع حرکت ها آرا مردم را جذب کنند و تا زمانی که سطح آگاهی جامعه افزایش پیدا نکند نباید انتظار مجلس قوی داشته باشیم.

خبرنگار و فعال رسانه ای استان اردبیل گفت: مردم باید با آگاه بودن  به مسائل و اختیارات مجلس شورای اسلامی و داشتن برنامه بدور از شعارزدگی کاندیدای مجلس نماینده خود را انتخاب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها