موج

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان خبر داد

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان از نظارت ۳۲۹ بازرس اصناف بر قیمت کالاها در اصفهان بعد از اعلام رسمی افزایش نرخ بنزین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد محمدی فشارکی با اشاره به نظارت ۳۲۹ بازرس اصناف بر قیمت کالاها در اصفهان اظهار کرد: نباید صنفی به بهانه افزایش اعلام رسمی نرخ بنزین، قیمت کالایی را بالا ببرد و حتی اقدام به گران‌فروشی کند.

 وی با اشاره به اعلام دولت درباره افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی افزود: از جمعه 24 آبان ماه بازرسی‌های مداوم اصناف با 87 بازرس ثابت و 242 بازرس افتخاری بر وضعیت بازار اصفهان آغاز شده است.

فشارکی افزود: بنا بر اعلام ستاد تنظیم بازار کشور کالاهایی که قبل از مصوبه افزایش نرخ بنزین اجازه بالا بردن قیمت‌ها را گرفته‌اند اکنون دیگر نمی‌توانند چنین اقدامی را اجرایی کنند.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: 18 مورد گران‌فروشی، 15 تخلف عدم درج قیمت، نبود دستورالعمل‌های بهداشتی و صورتحساب به ترتیب بیشترین تخلفات بازرسی‌های چند روز گذشته در بازار اصفهان بوده است.

فشارکی بیان داشت: شهروندان می توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق تلفن‌های 32352012 و 13 و ارسال پیام کوتاه به شماره 09140403039 و یا لینک گزارش‌های مردمی در وب سایت www.bazresiasnafisf.ir  به واحد بازرسی و ستاد خبری رسیدگی به شکایات و گزارش‌های مردمی این مدیریت در استان اصفهان اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها