موج
کدخبر : ۳۰۴۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-304551

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: بانک قرض الحسنه مهر اصفهان با مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی در استان اصفهان پیشگام است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، متین پور در دیدار با رضا اسفندیاری، مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  در استان بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اصفهان را از پیشگامان استفاده از این ظرفیت اعلام کرد و بیان کرد: این بانک با افتتاح حسابی ویژه و سپرده گیری از خیران و نیکوکاران به نیازمندان و بیماران صعب العلاج معرفی شده از طرف کمیته امداد استان اصفهان وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

وی با اشاره به طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، عنوان کرد: برای افزایش تعداد حامیان در این طرح برنامه‌های مختلفی از سوی این نهاد اجرا می‌شود که در یکی از جدیدترین آنها با مراجعه به ادارات و ارائه اطلاعات فرزندان یتیم و نیازمند از کارکنان و کارمندان آنها برای مشارکت در این طرح دعوت می‌شود.

متین پور افزود: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان اصفهان نیز برای حضور فعالان حوزه اکرام ایتام و فرزندان محسنین در شعب این بانک و جذب حامی از میان کارکنان آن در  طرح هر کارمند یک حامی پیشقدم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت هم افزایی برای کمک به جامعه تحت حمایت این نهاد، گفت: ساختار سپرده گذاری و پرداخت وام قرض الحسنه یکی از ظرفیت‌هایی است که می‌توان در همه سیستم بانکی از آن برای بهبود وضعیت مددجویان و نیازمندان استفاده کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان میزان و تعداد وام‌های پرداختی از طرف این بانک به بیماران نیازمند را به میزان مشارکت خیران و نیکوکاران وابسته دانست و گفت: مبلغ اولیه افتتاح این حساب ویژه توسط کارکنان شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اصفهان تأمین شده است و انشاالله با مشارکت مردم نیکوکار دیار نصف جهان این ساز و کار حمایتی از اثر گذاری بالایی برخوردار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها