سردار هوشنگ حسینی خبرداد:

فرمانده انتظامی استان اردبیل از اجرای بیش از 300 برنامه مختص هفته ناجا با موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، علمی، معنوی و اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در هفته ناجا بیش از 300 برنامه با موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، علمی، معنوی و اسلامی در سطح استان اردبیل پیش بینی شده است

وی ادامه داد: غبارروبی،‌ عطرافشانی و گلباران گلزار شهدا، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان، تجلیل از خانواده معظم شهدا، خدمات‌رسانی مضاعف و خارج از وقت اداری پلیس به اقشار اجتماعی، همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی، افتتاح پروژه‌های عمرانی و اجرای طرح مردم‌یاری و ارائه خدمات پزشکی در مناطق محروم از شاخص برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته ناجا است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان کرد: هفته نیروی انتظامی  در سال ۹۸ با شعار "پلیس هوشمند، امین مردم" آغاز شد.

سردار حسینی همچنین با اشاره به اولویت جرایم در استان اردبیل اظهار داشت: نزاع و درگیری با ۱۷ درصد، جرایم عمومی علیه اموال و اشخاص با ۱۵ درصد، سرقت با ۱۰ درصد، ناهنجاری‌های اجتماعی با هشت درصد و تصادفات پرونده شده با هفت درصد در اولویت پنج‌گانه جرایم استان اردبیل هستند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با تاکید بر اینکه کارکنان ناجا خادم صدیق و مخلص مردم و نظام اسلامی بوده و با هوشمندی، اقتدار قانونی و زیبندگی به اخلاقیات و معنویات ماموریت تامین نظم و امنیت جامعه را شبانه‌روزی انجام می‌دهند؛ بیان کرد: پلیس به سبب ارتباطات گسترده اجتماعی در همه حال خود را مکلف به تامین امنیت و آرامش فردی و اجتماعی می‌داند.

اردبیل  جزو سه استان امن کشور است

وی اردبیل را جزو سه استان امن کشور که نرخ وقوع جرایم با در نظر گرفتن جمعیت آن پایین است، دانست و گفت: همگامی و همدلی مردم با پلیس، حمایت و پشتیبانی مسئولان و ائمه جمعه، توسعه فرهنگ ولایتمداری، تبعیت از ارزش‌های اسلامی، باورهای عمیق دینی، حاکمیت فرهنگ حسینی و مهدوی در جامعه استانی در کنار همت مضاعف و تلاش جهادی کارکنان انتظامی بسترساز حاکمیت امنیت پایدار در جای جای استان و افزایش احساس آرامش عمومی بوده است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل افزود: افزایش ۱۹ درصدی کشفیات مواد مخدر، افزایش کشف کالاهای قاچاق، کاهش چهار درصدی آمار جان‌باختگان تصادفات جاده‌ای و کشف ۱۰۰ درصدی جرایم خشن بخش مهمی از توفیقات پلیس اردبیل است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها