موج

عباس امینی زاده مطرح کرد؛

شهردار بندرعباس از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و گفت: این موضوع در تعهد شهرداری نیست، اما برای دلگرمی و خدمات بهتر به کارگران، در حال آن پیگیری هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و گفت: این موضوع در تعهد شهرداری نیست، اما برای دلگرمی و خدمات بهتر به کارگران مجوز آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده و در حال پیگیری است.

عباس امینی‌زاده در جمع کارگران تنظیف مناطق سه‌گانه اظهار کرد: کارگران تنظیف شهر، نقش بسیار مهمی در ایجاد آسایش و تغییر چهره معابر دارند.

وی خطاب به اعضای جلسه اظهار کرد: شما می‌توانید با انجام صحیح وظایف، تذکر لسانی و رصد محدوده فعالیتی خود، علاوه بر تسهیل کار خود در بهبود وضعیت شهر نیز نقش آفرینی کنید.

شهردار بندرعباس در ادامه عنوان کرد: پرداخت حقوق کارگران قبل از سایر حقوق ها، یکی از مهمترین مسائلی بوده که طی سال‌های اخیر نسبت به آن تاکید داشته و داریم.

امینی زاده بیان کرد: شخصا با توجه به اینکه در خانواده‌ای از مجموعه کارگری شهرداری رشد کرده‌ام، مشکلات کارگری را کاملا درک می‌کنم و در راستای بهبود وضعیت تلاش کرده‌ایم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه کارگران تنظیف می‌توانند همراه و یاری گر خوبی برای رونق فرهنگ شهروندی باشند، اضافه کرد: حقوق شما بر اساس قانون کار پرداخت می‌شود و مابه‌التفاوت پرداخت های ماه‌های ابتدایی سال جاری نیز، پرداخت می شود.

امینی زاده در ادامه نیز از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و عنوان کرد:  مجوز این موضوع از شورای اسلامی شهر اخذ شده و در حال پیگیری است.

اسماعیل موحدی‌نژاد معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در ادامه این جلسه در ارتباط با مشکلات کارگری و پیگیری درخواست های کارگران، گفت: هیچ ارگانی بهتر از خود شهرداری نمی‌تواند مسایل مربوط به کارگران مجموعه را بررسی و رفع کند.

وی افزود: کارگران می‌توانند در صورت هرگونه درخواست یا شکایت در راستای پیگیری حقوق و مزایای خود، به مجموعه مدیریت بازرسی شهرداری رجوع کنند.

احمد ملایی‌نسب مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری بندرعباس نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به فعالیت کارگران بخش تنظیف در قالب نیروهای شرکتی و پرداخت حقوق آن ها از طریق شرکت‌های پیمانکاری مذکور، ممکن است در موردی خاص پرداختی برخی افراد با انتقاد همراه باشد که در این ارتباط نیز، شماره تلفن‌ 137 و شماره پیامکی و فضای مجازی 09051644522 مدیریت بازرسی شهرداری بندرعباس پیگیری‌کننده حق و حقوق و شکایات کارگران است.

وی بیان کرد: چنانچه هرکدام از شرکت های تامین نیروی کارگری کوتاهی در پرداخت داشته باشند، با پیگیری از سوی کارگران نسبت به برخورد جدی اقدام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها