موج
کدخبر : ۲۹۶۸۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-296806

شهردار سنندج خواستار شد؛

شهردار سنندج با اشاره به دردسرهای ساخت وساز غیر مجاز گفت: روحانیون استان کردستان مردم را از مشکلات ساخت وسازهای غیر مجاز در شهرها آگاه نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت الله صیدی ظهر روز شنبه در دیدار با اعضای شورای افتا و روحانیت کردستان اظهارداشت: در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز برای اراضی قولنامه‌ای مناطق حاشیه شهر پروانه احداث بنا صادر می‌شود.

شهردار سنندج تصریح کرد: یکی از مشکلات موجود در سطح شهر سنندج ساخت و سازهای غیرمجاز است، که علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر از لحاظ فنی نیز از ایمنی لازم برخوردار نیست.

وی افزود: با تلاش های انجام شده و در راستای جلوگیری از این ساخت و سازها از این پس با دریافت مبلغی کم برای اراضی قولنامه ای مناطق حاشیه پروانه ساخت و ساز صادر می‌شود.

شهردار سنندج از شورای افتا و روحانیت خواست، بستری فراهم کرده تا ائمه جمعه و جماعات و روحانیون از تریبون‌های مساجد، مردم را از این موضوع و مشکلات ساخت و سازهای غیرمجاز آگاه کنند.

وی یادآور شد: روحانیت در تمام زمینه ها هدایتگر مردم بوده و در حوزه مدیریت شهری نیز با توجه حجم و گستردگی فعالیت ها، نقش این قشر می تواند بسیار پررنگ تر و موثرتر باشد.

شهردار سنندج افزود:یکی دیگر از مشکلات گریبانگیر شهر در حال حاضر، کمبود جا برای دفن اموات است که در این زمینه فعالیت ها و اقدامات خوبی انجام شده و قرار است عملیات ساماندهی و آماده سازی آرامستان جدید در زمین 32 هکتاری آغاز شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها