موج
کدخبر : ۲۹۶۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-296106

سردار عزیزاله ملکی خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 257 کیلوانواع موادمخدر و دستگیری 80 قاچاقچی و خرده فروش در هفته گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی استان هرمزگان،  از کشف یک تن و 257 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 80 قاچاقچی و خرده فروش در هفته گذشته در استان خبر داد.

وی درتشریح این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، طی یک هفته گذشته ماموران  پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی در استان، موفق شدند 13 دستگاه خودرو سبک و سنگین و سه دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی و 34 نفراز قاچاقچیان و سوداگران را دستگیر کنند.

وی با اشاره به این که در این مدت، یک تن و 257 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل یک تن و 138 کیلو تریاک، 101 کیلو حشیش، سه کیلو و 213 گرم هروئین و 14 کیلو سایر مواد است که با همکاری ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های بندرعباس، لنگه، حاجی آباد وسیریک کشف و ضبط شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: با تلاش همه جانبه و شبانه روزی ماموران انتظامی استان در مدت یاد شده مجموعا 120 طرح پاکسازی نقاط آلوده از حیث توزیع انواع مواد پاکسازی، و در اجرای این طرح ها 706 معتاد بلامکان و متجاهر و 46 خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در محلات و نقاط آلوده دستگیر که ضمن کشف مقادیری مواد مخدر آماده فروش و 158 عدد انواع قرص های روانگردان از آنان، متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و معتادان دستگیر شده با کمپ ها تحویل شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها