موج
کدخبر : ۲۸۹۵۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-289515

ناصر شریفی در گفتگوی اختصاصی با موج:

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ضمن تمجید از ظرفیت نیروهای بومی استان، بیان داشت: چندان به دیوارکشی‌ اعتقاد ندارم و هر مدیری که به مردم هرمزگان خدمت کند، مورد حمایت من است.

«ناصر شریفی» نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری موج هرمزگان، حمایت از مدیران جوان را مورد تاکید قرار داد و افزود: هر کجا که به جوانان اعتماد شده، نتیجه‌ کار بسیار امیدوارکننده بوده است.

وی در ادامه استفاده از نیروهای جوان و کار‌‌آزموده‌ بومی را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: با این حال از هر مدیری که با دانش و تخصص خود گرهی از مشکلات مردم هرمزگان باز کند، حمایت خواهم کرد و چندان به دیوارکشی‌ها اعتقادی ندارم.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی وضعیت کنونی کشور را حساس خواند و اظهار داشت: در این شرایط باید با درایت بیشتری مسائل را نگریست و نباید ناامیدی را در جامعه رواج داد.

وی بار دیگر به مدیریت جهادی مدیران عامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس و پالایشگاه بندرعباس اشاره کرد و گفت: اگر چه بسیاری اقدام شجاعانه سپاه در ساقط کردن پهپاد آمریکایی را ستایش می‌کنند، اما نباید فراموش کرد که هر کدام از پالایشگاه‌های هرمزگان ساقط‌کننده ده‌ها پهپاد هستند.

شریفی درباره تحلیل خود از نقش‌آفرینی پالایشگاه‌های هرمزگان در تامین امنیت کشور، بیان داشت: ستاره خلیج فارس در شرایط کنونی نزدیک به 50 درصد بنزین کشور را تامین می‌کند و همین پالایشگاه توانسته کاری کند که فکر تحریم بنزین نیز از ذهن استکبار جهانی پاک شود.

وی در پایان برخی از فشارها بر وزرا را نیز ناصواب خواند و گفت: چنان چه نمایندگان مجلس تنها بازدیدی از ستاره خلیج فارس داشته باشند، دید آنان نسبت به وزیر نفت تغییر خواهد کرد و از فشارها بر دولت در این شرایط کاسته می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها