موج
کدخبر : ۲۸۷۴۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-287439

مدیر اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کردستان:

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: صبح امروز در پی تصادف یک دستگاه کامیون با سواری در محور سقز - بانه ۲ نفر کشته شدند.

مصطفی فرامرزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج کردستان اظهار داشت: صبح امروز قوع یک تصادف در محور سقز – بانه به مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ گزارش داده شد به علت شدت جراحات وارده ۲ نفر فوت و یک نفر زخمی به بیمارستان سقز منتقل شد.

فرامرزی با اشاره علمیات اورژانس هوایی کردستان در سرعت بخشی به امداد و نجات اظهار داشت: روز گذشته به علت تصادف ۲ دستگاه خودرو در محور سقز - دیواندره پنج نفر زخمی شدند.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان ادامه داد: صبح امروز به علت وخیم شدن وضعیت ۲ نفر از مجروحان این حادثه که در بیمارستان سقز بستری بودند، توسط بالگرد اورژانس هوایی فوریت های پزشکی به بخش ICU بیمارستان کوثر منتقل شدند.

اورژانس هوایی فوریت‌های پزشکی کردستان به عنوان سی و سومین اورژانس هوایی کشور از مرداد ماه سال قبل راه اندازی شده و بالگرد این مرکز که از نوع LOT تک موتوره بوده به مجهزترین تجهیزات پزشکی روز دنیا تجهیز شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  امان از دست جاده های غیر ایمن وغیر استاندارد.

 • پاسخ

  امان ازدست جاده های نا ایمن

 • پاسخ

  هردم از این باغ بری می رسد.

 • پاسخ

  روزی که در جاده های ایران تصادف اتفاق نیفتد باید جشن بگیریم.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها