موج
کدخبر : ۲۸۳۰۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-283058

امام جمعه چالوس:

امام جمعه چالوس گفت: بعضا شاهد بی حجابی در سطح شهر هستیم که نیاز است با بی حجابی های زن و مرد برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام سید احمد جباری  با بیان اینکه از نگاه امام علی (ع) همه خوبی ها سر جایش ارزشمند است اظهار داشت: اما کسی اگر به بالاترین کمالات برسد ارزشمندی اش بسیار بیشتر خواهد بود.

وی ادامه داد : کمالات در خدمت به مردم یعنی تلاش در جهت اصلاح امور جامعه و در همین راستا نیز امام علی (ع) برای کارگزاران و مدیران پیام های ارزنده و سازنده ای دارند.

جباری با تاکید بر اینکه در راه خدمت رسانی به مردم باید همه نیرو و انرژی خود را بکار گیریم تصریح کرد : نماز، روزه و حج از  کمالات هستند اما برترین کمال این است که بتوانید موانع پیش روی مردم را برطرف و دلشان را با حل مشکلات شاد کنید و جامعه اسلامی را به سامان برسانید.

امام جمعه چالوس  با بیان اینکه با وجود تلاشهای پیوسته و خدمات ارزنده، کارهای زیادی بر انجام دادن وجود دارد تصریح کرد: علیرغم همه سختی ها و تحریم ها، تا به امروز هم کارگزاران و هم مردم کاری کردند کارستان و به همین دلیل دشمن عصبانی است و امروز بعد از چهل سال در جایی هستیم که دشمن از عصبانیت نمی داند چه کند.

وی در همین راستا گفت: امروز ترامپ مجبور شد زانو بزند و برای ولی امر مسلمین پیام بفرستد که ما حاضریم مذاکره بدون شرط داشته باشیم ، کسی که دائما کلید واژه اش تهدید و گزینه های روی میزی چون جنگ بود اما به یکباره آنچنان کوتاه آمده که این پیغام را میفرستد ، هرچند مقام معظم رهبری هم دستشان را خواندند و دانستند که حیله و مرگ است و پاسخ قاطع و هوشمندانه رهبر معظم نشان داد با همه مشکلات هیچ گاه اقتدارمان و عزتمان را از دست ندادیم و نخواهیم داد.

امام جمعه چالوس تاکید کرد: ما در رابطه با حاکمیت اسلامی این مردم را داریم ، همچنان  که امام خمینی (ره) فرمودند هم سرمنشا تشکیل حکومت اسلامی، استمرار و بقای نظام اسلامی و همچنین تعیین نوع حکومت متعلق به مردم است و هر سه این موارد را هم مردم انجام دادند.

وی در پایان با بیان اینکه این روزها گاهی مظاهر غیر اسلامی به چشم می خورد که موجب آزار و ناراحتی قلبی مردم مذهبی می گردد گفت: بی حجابی و کشف حجابهایی که از مرد و زن می شود نیازمند برخورد قاطع است و  نباید بگذاریم ارزشها و دین و شرع ما توسط عده ای اینگونه خدشه دار شود.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها