موج
کدخبر : ۲۷۸۴۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278400

مدیرکل کمیته امداد اردبیل؛

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت:مددجویان کمیته امداد اردبیل ماهانه 10 میلیارد تومان مستمری دریافت می‌کنند که عمده این مستمری‌ها به صورت خدماتی ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین دشتی امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مددجویان کمیته امداد اردبیل ماهانه 10 میلیارد تومان مستمری دریافت می‌کنند که عمده این مستمری‌ها به صورت خدماتی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: تسهیلات ارائه شده نیز با کارمزد 4 درصدی ارائه می‌شود و سال گذشته از این محل 9 میلیارد و 700 میلیون تومان در قالب طرح اکرام ایتام و طرح محسنین کمک شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به این که امسال 100 درصد ایتام در استان اردبیل صاحب سرپناه می‌شوند تصریح کرد: اهمیت به نیازهای ایتام با توجه به شرایط اقتصادی امروز یک اولویت اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه 12 هزار خانوار جدید را شناسایی کرده و زیرپوشش قرار داده‌ایم تا کمک‌رسانی به این خانواده‌ها به طور مناسب انجام شود.

دشتی گفت: اجرای طرح مفاتح الجنه در ماه مبارک رمضان به صورت مداوم برگزار می‌شود و در قالب این طرح بررسی و پیگیری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مددجویان اولویت اساسی است و سال گذشته در قالب این طرح 5 میلیارد ریال به خانوار مددجوی استان اردبیل کمک‌رسانی شده است.

وی با اشاره به این که کمک‌های خیران در راستای اجرای برنامه‌ها و طرح‌های کمیته امداد اردبیل شایسته تقدیر و قدردانی است بیان کرد: خوشبختانه فرهنگ‌سازی خوبی در این زمینه انجام یافته و ماه رمضان سال گذشته 51 میلیارد ریال به مددجویان کمک‌رسانی شده و انتظار می‌رود امسال بهتر و بیشتر از سال گذشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها