موج
کدخبر : ۲۷۸۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278227

حسین افشاری:

فرماندار همدان با تاکید بر برگزاری نوآورانه سالروز آزادسازی خرمشهر و ارتحال امام خمینی(ره)، حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر را حاصل اراده جوانان رزمنده دانست.

حسین افشاری ظهر دوشنبه در جلسه مشترک هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با اشاره به برخی از آثار ارزشمند تألیف شده امام (ره) گفت: تعداد این آثار بسیار محدود است و در حوزه امام شناسی ضعف بزرگی داریم.

وی با اشاره به ضرورت انجام تحقیقات و تهیه آثار بیشتر از امام خمینی (ره) افزود: بسیاری از مشکلات که در انتقال فرهنگ بین نسلی با آن مواجهیم از همین مقوله است.

افشاری اضافه کرد: پس از پیش بینی برنامه‌ها برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی باید به مناسبت آغاز زعامت مقام معظم رهبری پیش بینی‌های لازم برای فضاسازی و دیگر اقدامات انجام شود.

فرماندار همدان تاکید کرد: برنامه‌هایی که به این مناسبت پیش بینی می‌شود باید با بهره گیری از نخبگان دارای محتوای نوآورانه، کوتاه و متناسب با مخاطب به ویژه نسل جدید باشد.

وی با بیان اینکه زیاد بودن برنامه‌ها از نظر تعداد اهمیت ندارد، تاکید کرد: آنچه مهم است محتوا و کیفیت مراسم و برنامه‌ها است که باید اثرگذار باشد.

فرماندار همدان با بیان اینکه یک ویژگی برجسته امام به عنوان رهبر دینی این بود که آنچه بیان می‌فرمود خود به آن عمل می‌کرد، گفت: امروز کسانی که حرف از دین می‌زنند و به آن عمل نمی‌کنند بهتر است دهان خود را ببندند.

افشاری در رابطه با سالروز آزادسازی خرمشهر نیز اظهار کرد: این حماسه بزرگ حاصل اراده جوانان رزمنده ما بود که به لحاظ محاسبات نظامی و مقایسه تجهیزات غیر ممکن بود اما جوانان ما با اراده قوی آن‌را ممکن کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها