موج
کدخبر : ۲۷۸۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278172

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان گفت: آزادکردن زندانیان مالی غیرعمد وظیفه الهی و انسانی است و از مردم خیر و متدین استان می خواهم که در این امر خداپسندانه پیشگام باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در بازدید از اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان اظهارداشت: علاوه بر اینکه آزادکردن زندانیان مالی در بند وظیفه ی الهی و انسانی است، هر کدام از این افراد می توانند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور که ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمنان است، در بعد اقتصادی جامعه نیز موثر باشند.

وی افزود: افرادی در این ندامتگاه حضور دارند، هرکدام می تواند در جهت رونق کشور و جامعه در ابعاد مختلف موثر باشند.

رضایی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و بخشش است، افزود: اگر بخواهیم در این ماه مشمول رحمت الهی باشیم باید کمک نمود که برخی جوانانی که بر اثر مشکلات مالی در این مکان به سر می برند آزاد شوند.

استاندار اصفهان

مقام ارشد استان گفت: مردم فهیم و بزرگوار استان در تمام صحنه ها، مهربانی و سخاوت خود را به نمایش گذاشتند و امیدواریم که در ماه رحمت و مغفرت الهی نیز در جهت آزادنمودن مددجویان قدم بردارند و خانواده های آنان را شاد کنند که مطمئنا با عنایت خداوند متعال مشمول بخشش، مغفرت و عفو الهی قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر اینکه آزادکردن زندانیان مالی در بند وظیفه ی الهی و انسانی است، هر کدام از این افراد می توانند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور که ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمنان است، در بعد اقتصادی جامعه نیز موثر باشند.

استاندار اصفهان از مردم خیر و متدین استان که توانایی مالی دارند خواست: که در امر خداپسندانه آزاد نمودن زندانیان مالی پیشگام باشند و برگ زرین دیگری را در صفحه پرافتخار اصفهان رقم زنند.

گفتنی است؛ در خصوص جابجایی زندان مرکزی، اعتبارات، اختصاص یک دستگاه آمبولانس و تامین تجهیزات آتش نشانی بحث و بررسی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها