موج
کدخبر : ۲۷۸۱۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278147

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از کمک 18 میلیارد تومانی به مسکن مددجویان اصفهانی تحت حمایت کمیته امداد در سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور گفت: میلیارد و ۴۶۳ میلیون تومان در سال ۹۷ برای خرید، احداث، تکمیل، تعمیر، بهسازی و بازسازی منازل ۴۵۱۱ خانوار تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شد.

وی بابیان اینکه کمک به تأمین مسکن مناسب برای نیازمندان در حال حاضر یک ضرورت اورژانسی است، گفت: ۱۸ میلیارد و ۴۶۳ میلیون تومان در سال ۹۷ برای خرید، احداث، تکمیل، تعمیر، بهسازی و بازسازی منازل ۴۵۱۱ خانوار تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شد.

متین پور با بیان اینکه در بسیاری از موارد و به‌ویژه در کلان‌شهرها تأمین مسکن پایدار و شخصی برای مددجویان باعث پایداری وضعیت این خانوارها می‌شود، گفت: ۵۷۲ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در مناطق شهری استان اصفهان با هزینه‌ای بیش از ۹ میلیارد و ۴۳ میلیون تومان در سال ۹۷ صاحب مسکن شدند.

وی تعداد مددجویان روستایی که با کمک این نهاد در سال گذشته صاحب مسکن شدند را ۱۷۲ خانوار اعلام کرد و گفت: بیش از یک میلیارد و ۱۰۱ میلیون تومان در این زمینه برای این نیازمندان هزینه شد.

مدیر کل کمیته امداد اصفهان کمک به تعمیر و بهسازی منازل مددجویان را یکی از فعالیت‌های عمده و مؤثر این نهاد در زمینه مسکن نیازمندان عنوان کرد و گفت: ۳۷۵۸ خانوار مددجوی اصفهانی با هزینه‌ای بیش از ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از این خدمات در سال ۹۷ بهره مند شدند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها