فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف انبار میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد و دستگیری یک محتکر توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدحسین باباکلانی گفت: یک انبار کالاهای احتکار شده به ارزش 20 میلیارد ریال کشف  و یک محتکر در این رابطه دستگیر شد.

وی افزود: ماموران از یک انبار در نجف آباد مقادیر زیادی کالای احتکاری شامل یک هزار و 300 عدد هود، فر، اجاق گاز، سینک و 80 کارتن پوشک بچه را کشف کردند.

این مقام انتظامی ارزش کالاهای کشف شده در این عملیات را از سوی کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این زمینه یک محتکر نیز دستگیر شد و همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه برخورد با افراد محتکر و اخلالگران در نظام اقتصادی یکی از اولویت های نیروی انتظامی در سال جاری است، اظهار داشت: طرح نظارت و کنترل بر انبارها به ویژه انبارهای خانگی و حاشیه ای به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار دارد و قاطعانه با افراد سودجویی که به منظور کسب منافع شخصی خود باعث برهم زدن امنیت بازار و اخلال در زندگی مردم می شوند، برخورد می کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها