موج
کدخبر : ۲۷۶۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276467

معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد:

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان گفت : در سالجاری طبق پیش بینی ها ۳ هزار خانه ورزش روستایی در کشور تجهیز شده و دراختیار روستاییان قرار می گیرد .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عبدالحمید احمدی در دیدار با استاندار اردبیل افزود: یکی از برنامه های ما در سالجاری تجهیز خانه های ورزش روستایی است و تلاش می کنیم با تجهیز ۳ هزار خانه ورزش روستایی این تعداد را به ۷ هزار خانه ورزش روستایی برسانیم .

وی افزود : ترغیب و تشویق روستاییان به امر ورزش بسیار مهم و حائز اهمیت است و دراین راستا خانه های ورزش روستایی را با مشارکت شوراهای روستایی ، بسیج و سایر ارگان های مربوطه به نحو احسن تجهیز می کنیم .

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان تصریح کرد : در کنار تجهیز خانه های روستایی امسال درنظر داریم اجرا و برگزاری مسابقات ورزشی را جدی بگیریم و دراین راستا هم اقدامات لازم انجام گرفته است .

احمدی اضافه کرد:همچنین برای سالجاری اجرای مسابقات ورزشی در روستاها پیش بینی شده و استارت این مسابقات هم زده شده و طبق برنامه ریزی ها تا دهه فجر سال ۹۸ در چند رشته ورزشی مسابقات را بصورت مرحله به مرحله اجرا می کنیم .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها