موج
کدخبر : ۲۷۵۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275878

از 15 اردیبهشت ماه؛

طرح ضیافت الهی از 15 اردیبهشت در 10 امامزاده شهرستان فلاورجان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: طرح ضیافت  الهی از 15 اردیبهشت ماه  شروع و تا 15 خرداد ماه نیز ادامه دارد.

 احمد آزادگی اظهار داشت: غبار روبی و عطر افشانی امامزادگان شهرستان از اقداماتی است که در ماه مبارک رمضان و در قالب طرح ضیافت الهی در 10 بقعه متبرکه شهرستان فلاورجان اجرا می شود.

وی در خصوص برنامه های طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان گفت: اقامه نماز جماعت، برپایی خیمه های معرفت، 4غرفه کودک و نوجوان، 5 غرفه مشاوره دینی، وقف و خانواده،  4 محفل انس با قران کریم با حضور قاریان  استانی و شهرستانی در قالب این طرح و در ماه میهمانی خداوند با هدف ایجاد فضایی معنوی برای زائران این اماکن متبرکه و با هدف تبدیل بقاع متبرکه اجرا می شوند.

آزادگی در ادامه هدف از اجرای طرح ضیافت الهی را ترویج فرهنگ غنی اسلام، قرآن و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، عنوان کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به برگزاری افطاری ساده گفت: با کمک خیران در 4 بقعه متبرکه شهرستان فلاورجان سفره های افطاری ساده نیز جهت پذیرایی از روزه داران و میهمانان خداوند گسترده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها