موج
کدخبر : ۲۷۳۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273583

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان:

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: فعالان اقتصادی از فرصت حضور هیات روسیه در اصفهان استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهرام سبحانی در چهارمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به سفر هیات بلند پایه روسیه به اصفهان در خرداد ماه سال جاری خواستار معرفی ظرفیت های همکاری و سرمایه گذاری مشترک بین فعالان اقتصادی اصفهان و روسیه شد .

وی گفت:بررسی نیازهای دوطرف و همچنین فرصت های همکاری مشترک می تواند به نتیجه بخش شدن این سفر کمک کند.

سبحانی تشکیل کارگروه ویژه اتاق بازرگانی اصفهان برای بررس فرصت های همکاری و سرمایه گذاری مشترک اصفهان و روسیه را گام عملی اتاق برای اثربخشی حضور هیات روسی در اصفهان عنوان کرد و گفت:اعضای اتاق و فعالان اقتصادی می توانند پیشنهادات خود را به اطلاع این کارگروه تخصصی برسانند.

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان تاکید کرد:در شرایطی که چین همکاری با ایران را کاهش داده واروپا اقدام عملی برای گشایش خط اعتباری نکرده باید از فرصت تجارت با روسیه  نهایت بهره برداری انجام شود.

اتاق بازرگانی اصفهان

بانک های روسی به ارایه خدمات به بازرگانان ایرانی مکلف شوند

 حمیدرضا قلمکاری نیز در این جلسه با انتقاد از برخی از بانک های روسی در ارایه نکردن خدمات بانکی به بنگاه های اقتصادی ایران گفت:با وجودی که بانک های ایرانی در یکی از بانک های روسیه سهامدار است ولی خدمات بانکی به تاجران ایرانی ارایه نمی شود.

وی تعاملات  بانکی را یکی از مهمترین ابزارهای تجارت بین الملل برشمرد و گفت:در تمامی نشست های بین المللی همواره بایستی برای تقویت روابط بانکی دو طرف تاکید شود تا امکان تجارت با کشورهای هدف فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها