مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با وجود گذشت 25 روز از فصل بهار، عملیات برف روبی در برخی محورهای کوهستانی اردبیل همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی صبح امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل تصریح کرد: نیروهای راهداری همچنان در محورهای کوثر و بفراجرد- میانرود واقع در خلخال نسبت به برف روبی و نمک پاشی اقدام می کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور جهادی برف روبی و پاک سازی محورها ادامه دارد.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل یادآور شد: تمامی اقدامات راهداران با هدف کاهش تصادفات و سوانح جاده ای، ارتقا ایمنی محورها و تسهیل در رفت و آمد رانندگان است.

رحمتی بیان کرد: شرایط اقلیمی موجب شده تا بارش در اغلب ماه های سال در محورهای مواصلاتی مشاهده شود و راهداران نیز با حضور مستمر نسبت به بازگشایی محورها و تسهیل رفت و آمد اقدام کنند.

وی افزود: استان اردبیل یکی از استان های موفق در خدمات راهداری زمستانی است و نیروهای راهدار با تلاشی ستودنی در جاده ها حضور مستمر دارند.