موج
کدخبر : ۲۷۳۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273452

27 تا 30 فروردین ماه؛

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیورکشور در اصفهان از 27 تا 30 فروردین‌ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان از 27 فروردین‌ماه در اصفهان آغاز می‌شود تا این شهر به مدت چهار روز میزبان معتبرترین رویداد نمایشگاهی دام و طیور کشور باشد.

در نمایشگاه امسال شرکت‌های فعال در زمینه‌های دامپروری (دام، طیور و آبزیان)، داروهای دامپزشکی، آزمایشگاه و تجهیزات، خوراک دام و افزودنی‌ها، مکمل‌های دام و طیور و تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی و کشتارگاهی حضور خواهند داشت و محصولات، کالاها و خدمات خود را در 8500 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش می‌گذارند.

در کنار شرکت‌های فعال حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی نیز حضور می‌یابند تا آخرین یافته‌ها و تحقیقات خود را برای توسعه این صنعت در دسترس علاقمندان و فعالان اقتصادی این بخش قرار دهند.

شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، گلستان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، اردبیل، مازندران، قزوین، فارس، یزد و خراسان مرکزی در نمایشگاه امسال حضور دارند. همچنین برپایی پاویون‌ کشورهای ایتالیا و آلمان در این نمایشگاه، از جمله جذابیت‌های ویژه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان اصفهان به شمار می‌رود.

این رویداد نمایشگاهی در حالی برگزار می‌شود که هدف خود را بر معرفی محصولات و تولیدات شرکت‌های دام و طیور متمرکز کرده و نمایشگاهی با اهمیت در این صنعت محسوب می‌شود. شرکت‌های ملی و بین‌المللی حاضر در این نمایشگاه، راهکارها و نوآوری‌های خود را در زنجیره «از علوفه تا غذا» ارائه خواهند کرد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان جایگاهی ایده‌آل برای تولیدکنندگان فعال در این صنعت محسوب می‌شود تا ضمانت و کیفیتی که مصرف‌کنندگان خواستار آن هستند را ارائه دهند و ارتباطی مستقیم با بازارهای بین المللی برقرار کنند.

گفتنی است؛ علاقمندان به بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور کشور می‌توانند از ساعت 16 تا 22 روزهای 27 تا 30 فروردین‌ماه 1398 به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها