موج
کدخبر : ۲۷۳۰۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273020

طه عالی به عنوان مجری سالن مسابقات لیگ ملت های جهان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، طه عالی به دنبال معرفی توسط فدراسیون والیبال قرار است دوازدهم فروردین ماه در ورک شاپ مسابقات والیبال ملت ها در کشور تایلند حضور پیدا بکند.

طه عالی در سال های اخیر استعداد خود در زمینه اجرا و گزارشگری را بارها نشان داده است. او با تبحر خاص در گزارش مسابقات والیبال زمینه برای رشد را دارا بوده و قادر است با گزارش مسابقات مهم والیبال گوشه ای از توانایی ها و استعداد خود را در معرض دید علاقه مندان به این رشته ورزشی قرار بدهد.

تسلط کامل طه عالی به زبان انگلیسی و آشنایی با راز و رمز داوری والیبال می تواند او را در مسئولیت مهمی چون مجری سالن مسابقات لیگ ملت های جهان همراهی و مساعدت نماید.

برای والیبال استان و اردبیل وجود چهره های جوان و مستعد چون طه عالی یک نعمت به شمار می رود و بدون شک مساعدت،پستیبانی و حمایت مسئولین استان از جمله اداره کل ورزش و جوانان و صدا وسیمای مرکز اردبیل می تواند در شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای این جوان مستعد ،خوش آتیه و مودب و اخلاق مدار موثر باشد.

باید از فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به نیکی یاد شود و از بزرگانی چون استاد پورحسن که زمینه پیشرفت و ترقی یک جوان خوش ذوق را فراهم نمودند قدردانی شود.

طه عالی با مدد گرفتن از توانایی ها،خود را به مسئولین فدراسیون تحمیل کرد و دست اندرکاران عدالت مدار آن مجموعه به حق رفتار کرده و حق را به حق دار دادند تا یک جوان اردبیلی بتواند برای خدمت به والیبال و نشان دادن توانایی های جوانان ایران اسلامی در راهی جدید قدم بگذارد و برای خدمت هرچه بیشتر به والیبال ایران اسلامی آستین همت بالا بزند.

طه عالی جوانی که جا برای پیشرفت و رسیدن به قله های افتخار را دارد قادر است سال ها در عرصه گزارشگری ،داوری و مجری سالن مسابقات بین المللی به یک چهره کارآ و کاردان تبدیل شود.

امید است مسئولین و بخصوص دست اندرکاران صدا و سیمای اردبیل وی و دیگر جوانان فعال در امور گزارش و اجرای برنامه های ورزشی را زیر چتر حمایت قرار بدهند و با اعتماد به آن ها و رعایت اصل شایسته سالاری نسبت به حفظ سرمایه های موجود و پشتوانه سازی اقدام نمایند.

برای طه عالی به عنوان یک جوان موفق در انجام بهینه مسئولیتی که بر عهده گرفته است آرزوی موفقیت و سربلندی می کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها