موج
کدخبر : ۲۷۳۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273010

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نمین خبر داد؛

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نمین از ارسال دومین مرحله از کمک های انسان دوستانه بسیجیان و مردم شهید پرور شهرستان نمین به مناطق و استان های سیل زده شمال و جنوب کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سرهنگ پاسدار شاپور حسن زاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با اعیاد مبارک ماه شعبان المعظم، دومین مرحله از کمک های انسان دوستانه بسیجیان و مردم شهید پرور شهرستان نمین به مناطق و ا ستان های سیل زده شمال و جنوب کشور ارسال گردید.

وی تصریح کرد: در این مرحله از کمک رسانی، به همت پایگاه ها و حوزه ها و اقشار مختلف بسیج شهرستان نمین اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده از قبیل آب معدنی، کنسرو، لوازم شوینده، لوازم بهداشتی، پتو و .... به تعداد یک کامیون جمع آوری و تهیه گردیده بود که از طریق بسیج سازندگی شهرستان جهت ارسال به مناطق سیل زده ساماندهی و ارسال گردید.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نمین هدف از این ماموریت را حس نوع دوستی و وظیفه پاسداری و صیانت از آرمان های انقلاب و اسلام سپاه و بسیج عنوان کرد و افزد: این کمک های انسان دوستانه در ماه های آتی ادامه خواهد داشت و تا روند کامل عادی سازی شرایط زندگی در مناطق سیل زده با مردم عزیز این مناطق احساس همدردی خواهیم نمود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها