موج
کدخبر : ۲۷۲۹۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272997

اطلاعیه دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان از عموم مردم کردستان؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در اطلاعیه ای از عموم مردم استان برای برگزاری راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در اطلاعیه ای که نسخه ای از آن به دفتر خبرگزاری ارسال شد،مردم کردستان را به برگزاری راهپیمایی دعوت نمود.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود خدا بر پاسداران سبزپوش جان برکف انقلاب اسلامی، این سپاهیان غیور و دلاور اسلام.

گرچه دولت آمریکا و رئیس جمهور قانون شکن آن بر سپاهیان عزیز جسارت روا داشته و شخصیت ذاتی خود را به سپاه غیور اسلام نسبت داده اما حافظه تاریخی همه مردم فهیم و قدرشناس ایران فداکاری و مجاهدت سپاهیان عزیز را از یاد نخواهد برد. سپاهیانی که 40 سال در کردستان و تمامی مرزها لباس سبز رزم خود را به خون پاک مقدس شان آغشته کردند تا ایران و ایرانی در صلح و امنیت باشد و امروز پس از 40 سال مجاهدت و سازندگی بازهم ایران اسلامی شاهد است که خط مقدم خدمت را برگزیدند و لباس مقدس سبز خود را در سیل آب گل آلود برای خدمت به مردم معطر کردند.

مردم بزرگ و رشید استان کردستان همراه با دیگر نقاط ایران اسلامی پس از اقامه نماز با صلابت جمعه این هفته شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشته و با حضور با شکوه و وحدت بخش خود در تظاهرات علیه اقدام ننگین رئیس جمهور منفور رژیم زیاده خواه آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی، فریاد "ایران اسلامی یک‌پارچه سپاهی هستند" را سر خواهد داد تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب باشد.

 سپاه، پاسدار و مولود انقلاب است و تروریستی خواندن سپاه پاسداران، این پاسداران عزت و شرف، توسط دولتی که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و در عین حال بازی با دم شیر است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان از مردم متدین و شریف استان دعوت می‌کند تا در تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعلام نفرت و انزجار از اقدام سخیف طاغوت اعظم آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی که پس از اقامه نماز پرصلابت جمعه این هفته (۲۳ فروردین ماه )در مصلاهای نماز جمعه استان و همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود حضور لحظه شناس و دشمن شکن داشته باشند.

 این مراسم در سنندج پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مسجد جامع به سمت میدان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها