موج
کدخبر : ۲۷۲۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272974

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان گفت: تحریم سپاه از سوی آمریکا خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در گردهمایی فرمانداران اظهارداشت: دشمنان درصدد ایجاد تلخ کامی برای مردم ایران و افزایش تحریم های ناجوانمردانه و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند ولی باید بدانند که این تحریم ها خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نخواهد کرد.

وی افزود: بروز این مسائل نباید در ذهن ما خللی ایجاد نماید چرا که نظام با قدرت پیش می رود و با همین توان تحریم ها را پشت سرخواهیم گذاشت.

مقام ارشد استان بر واقع گرایی همه ی مدیران تاکید کرد و گفت: باید حقایق موجود را پذیرفت و بدانیم که برجام دستاوردهای زیادی برای کشور داشت ولی امروز تحریم ها شدت گرفته است و در حال حاضر با توجه به سیل اخیر در کشور و انتظارات بحق مردم، بایستی تلاشها مضاعف گردد.

رضایی با بیان اینکه همه ی مدیران از دولت انتظار کمک دارند، افزود: باید از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده بهینه شود و با درک موقعیت کشور و شرایط دولت نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.

استاندار اصفهان به فرمانداران تاکید کرد: باید از ظرفیت های شهرستان ها برای رفع مشکلات استفاده بهینه شود و با دعوت از سرمایه گذاران در راستای رونق تولید گام برداشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها