موج
کدخبر : ۲۷۲۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272442

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: باوجود سامانه‌های بارشی شدیدی که در استان داشتیم، با مشارکت و همراهی مردم استان خیلی خوب از این بحران عبور کردیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در رابطه با نحوه مدیریت سیل در بارش‌های بهاری ابراز داشت: نباید به نزولات جوی عنوان بحران سیل را بدهیم، چراکه اگر خوب مدیریت کنیم این بارش‌ها رحمت الهی است، کما اینکه در استان کرمانشاه همین اتفاق افتاد.

وی در آیین افتتاح پل سوم شعبان روستای علی‌آباد گروس شهرستان صحنه با تأکید بر عبور زودهنگام استان کرمانشاه از بحران، افزود: در استان کرمانشاه باوجود سامانه‌های بارشی شدیدی که داشتیم، با مشارکت و همراهی مردم استان خیلی خوب از بحران عبور کردیم.

وی ساخت سه‌روزه این پل را مصداق خوب عبور از بحران عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: اگر سپاه ورود نمی‌کرد و برای ساخت این پل اقدام نمی‌کرد، شاید مردم منطقه چندین ماه برای عبور و مرورشان دچار مشکل شده و درگیر بحران می‌شدند.

گفتنی است که پل سوم شعبان روستای علی‌آبادگروس شهرستان صحنه که در پی تخریب پل این منطقه در سیلاب‌های اخیر، توسط سپاه پاسداران ساخته‌شده، با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسئولین و مردم این منطقه افتتاح شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها