موج
کدخبر : ۲۷۲۳۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272383

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت:کارکنان کمیته امداد اصفهان 2 روز از حقوق ماهیانه خود را برای کمک به هم میهنان سیل زده اختصاص دادند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور با بیان اینکه خدمت به هم‌میهنان نیازمند و آسیب‌دیده از توفیقات الهی است، گفت: خادمان محرومان در کمیته امداد استان همراه با مردم نیکوکار استان 2 روز حقوق خود را برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

وی بابیان اینکه کارکنان این نهاد در ایام نوروز به‌صورت شبانه‌روز در حال تلاش برای جمع‌آوری کمک‌های مردم برای سیل‌زدگان بودند، تأکید کرد: این جهادگران مخلص علاوه بر فعالیت‌های بی چشم داشت خود با اهدای دو روز از درآمد ماهیانه خود گام کوچکی در التیام آلام هم‌میهنان آسیب‌دیده خود برداشتند.

متین پورهمیاری و همکاری همه اقشار مردم را لازمه عبور موفق و عزتمندانه از بحران‌های حوادث طبیعی دانست و گفت: تاریخ پربار این سرزمین سرشار نمونه‌های ازخودگذشتگی و ایثار مردم برای کمک به همنوعان است و مردم شریف استان اصفهان همواره و به‌ویژه در جنگ تحمیلی و بروز حوادث غیرمترقبه از پیشگامان این عرصه بوده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان راه‌های مشارکت در گردآوری و ارسال کمک به سیل‌زدگان را آسان و گسترده توصیف کرد و گفت: همشهریان عزیز می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر و پایگاه‌های آن نهاد با شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۸۸۷۷* از تلفن همراه و یا واریز مستقیم به شماره کارت ۲۵۰۹-۰۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳ و شماره‌حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، یاری‌رسان هم‌وطنان آسیب‌دیده خود باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها