موج
کدخبر : ۲۷۱۱۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271168

بارندگی ها در شهرستان تفت رو به افزایش است و تا پایان امروز سه شنبه ادامه خواهد داشت لذا مردم باید احتیاط لازم را داشته و از کناره های رودخانه ها فاصله بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، بارندگی ها از دیروز دوشنبه پنجم فروردین ماه در استان یزد آغاز و سبب جاری شدن سیلاب در تعدادی از رودخانه های فصلی شهرستان های استان یزد شده است این در حالی است که خشکسالی بیش از 20 سال پیاپی در نقاط مختلف استان یزد خسارات زیادی را به وجود آورده و موجب خشک شدن مزارع شده است.

گفتنی است: این بارندگی ها در شهرستان تفت رو به افزایش است و تا پایان امروز سه شنبه ادامه خواهد داشت لذا مردم باید احتیاط لازم را داشته و از کناره های رودخانه ها فاصله بگیرند.

لازم به ذکر است: رودخانه بزرگ تفت بعد از چندین سال پر آب شده و شهروندان باید از پارک کردن وسایل نقلیه خود در کنار رودخانه اجتناب کنند چراکه بارش ها در ساعات پایانی سه شنبه شب در تفت شدت می گیرد و احتمال طغیان بیشتر رودخانه ها وجود دارد.

مردم باید به این نکته توجه داشته باشند و از هرگونه سد معبر برای خودروهای امداد رسان پرهیز کنند.

سیل خطری برای یزد ندارد

شهرستان مهریز هم شاهد سیل بر اثر این بارندگی ها است و سیل به سمت شهر یزد در حال حرکت است.

مسئولان استان اعلام کردند: سیل هیچ خطری را برای شهر تاریخی یزد به همراه ندارد چرا که سیل بندهای مناسبی در اطراف شهر تعبیه شده و مشکلی ایجاد نمی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها