موج
کدخبر : ۲۷۰۲۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270285

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از نگهداری معتادان متجاهر تا پایان تعطیلات نوروز در کمپ ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به نگهداری معتادان متجاهر تا پایان تعطیلات  نوروز  گفت: برای افزایش امنیت و احساس امنیت شهروندان و کاهش تلفات رانندگی ، طرح آرامش را از اسفند ماه امسال آغاز کرده و تا 13 فروردین ماه سال 98 ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از سرقت های خرد توسط معتادان متجاهر انجام می شود ، یکی از اهداف مهم این طرح ، شناسایی ودستگیری معتادان متجاهر و نگهداری آنها در کمپ ها به منظور کاهش سرقت های خرد است.

سردار معصوم بیگی بیان داشت: طبق هماهنگی با شواری مبارزه با مواد مخدر و مراجع قضائی استان اصفهان ،معتادان تابلو تا 13 فروردین سال 98 در کمپ ها نگهداری می شوند.

این مقام انتظامی از تشدید طرح های انتظامی خبر داد و اظهار داشت: گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در این ایام تقویت می شود و حضور ماموران انتظامی در محلات پررنگ تر خواهد شد.

معصوم بیگی به حوزه ترافیکی نیز اشاره کرد و گفت: در نوروز امسال در نظر است با استفاده از تجهیزات نوین راهنمایی و رانندگی و اجرای طرح هایی مانند راه اندازی ایتسگاه سلامت و امنیت ، وقوع حوادث تلخ رانندگی را کاهش دهیم که امید است رانندگان عزیز نیز به توصیه های پلیس توجه کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مشارکت مردمی و توجه به هشدارهای پلیس یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند از وقوع بسیاری جرایم پیشگیری کند که لازم است مردم فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب کنند.

سردار معصوم بیگی افزود: یکی از مواردی که در ایام نورزو افزایش می یابد سرقت از منازل است که توصیه می شود درب های ورودی را مستحکم و ازدوربین های مداربسته استفاده کنید تا ورود سارقان به منازل با سختی انجام شود.

اسباب کشی در ایام نوروز فقط با هماهنگی کلانتری محل

وی تصریح کرد: در ایام نوروز اسباب کشی و جابجایی منزل فقط با گرفتن مجوز از کلانتری محل امکان پذیر است و افرادی که قصد اسباب کشی در این ایام را دارند حتما نسبت به گرفتن مجوز اقدام کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان به شهروندان و مسافران توصیه کرد: کارت عابر بانک راخودتان بکشید و رمز نیز توسط خود مشتری وارد شود که این از حقوق مشتریان است ، انگیزه سرقت را برای سارقان از بین ببرید و مجدداد تاکید می شود از عجله وشتاب در رانندگی بپرهیزید و سعی کنید در روز و با فرصت مناسب رانندگی کنید و مسیر برگشت از مسافرت را به ساعات آخر موکول نکنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها