موج
کدخبر : ۲۷۰۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270135

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس؛

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: به علت لغزندگی جاده صبح امروز یک دستگاه مینی‌بوس در بلوار ساحلی بندرعباس دچار سانحه شد و واژگون گردید.

«حسن امینی‌زاده» پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در بلوار ساحلی بندرعباس خبر داد و افزود: این حادثه در حدود ساعت 7 و 30 دقیقه  به مرکز 125 آتش نشانی بندرعباس اعلام  گردید.

وی ادامه داد: با توجه به مسافت کوتاه و 1500 متری ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی بندرعباس با محل حادثه، ماموران این ایستگاه در به آن محل اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: دو سرنشین خانم این مینی‌بوس در این حادثه دچار آسیب دیدگی شده بودند که یک تن از آن ها به شکل سرپایی مداوا و دیگری به وسیله‌ی اورژانس به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس اعزام شد.

امینی‌زاده افزود: جراحات این مصدوم نیز سطحی و حال عمومی  او نیز رضایت بخش گزارش شده و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

وی در پایان با توجه به وضعیت آب و هوایی و لغزنده بودن جاده ها به شهروندان توصیه کرد: با توجه به لغزنده بودن جاده ها توصیه می شود که شهروندان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و همچنین از وضعیت ایمنی وسیله‌ی نقلیه خود اطمینان حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها