فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه از آغاز دهمین اردوی راهیان نور دریایی خبر داد و پیش بینی کرد: امسال بیش از 20 هزار نفر در این اردوها شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «عباس غلامشاهی» از آغاز دهمین اردوی راهیان نور دریایی خبر داد و پیش بینی کرد: امسال بیش از 20 هزار نفر در این اردوها شرکت کنند.

وی ادامه داد: کاروان راهیان نور دریایی خلیج فارس روزانه در دو نوبت صبح (ساعت 8) و بعد از ظهر (ساعت 14) به جزیره هرمز اعزام می شوند.

 فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اعزام روزانه 2 هزار نفر به اردوز راهیان نور دریایی خلیج فارس گفت:  راویان در مسیر رفت و برگشت زائران به جزیره هرمز رشادت‌های رزمندگان در عملیات‌های آبی-خاکی را بازگو و اهمیت استراتژیک خلیج فارس و تنگه هرمز را بیان می‌کنند.

وی با بیان اینکه زائران در جزیره هرمزاز گلزار شهدا، یادمان شهدا، موزه دفاع مقدس و قلعه پرتغالی‌ها دیدن می‌کنند، گفت: هرمزگانی‌ها و گردشگران می‌توانند با تهیه بلیت رایگان از اسکله پشت شهر در این سفر شرکت کنند.

به گزارش موج،  سال گذشته بیش از ۱۲ هزار نفر از منطقه عملیاتی خلیج فارس و جزیره هرمز و بیش از ۱۷۷ هزار نفر از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

اعزام کاروان راهیان نور دریایی خلیج فارس تا ۱۲ فروردین سال آینده ادامه دارد.