موج
کدخبر : ۲۶۹۹۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269926

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز خبر داد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز از اجرای طرح نوروزی سلامت راهور در نطنز خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اکبری گفت: با همکاری پلیس راهور استان اصفهان طرح نوروزی سلامت راهور در قالب آرامش بهاری و در طول ایام نوروز در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) نطنز اجرا می شود.

وی افزود: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، ایجاد فضایی برای استراحت مسافران نوروزی با همکاری پلیس راهور استان اصفهان طرح نوروزی سلامت راهور در قالب آرامش بهاری و در طول ایام نوروز در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) نطنز اجرا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری بیان داشت: باتوجه به اینکه حرم مطهر امامزاده احمد(ع) در شاه راه اصلی مرکز کشور و در جاده مراسلاتی تهران به اصفهان قرار دارد امسال با همکاری پلیس راهور استان 1000 متر مربع از فضای امامزاده احمد(ع) تسطیع شده است و در این فضا چند آلاچیق و همچنین فضایی برای استراحت مسافران ایجاد شده است که مسافران بتوانند در صورت نیاز در این مکان به استراحت بپردازند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت: در ایام نوروز در سال گذشته حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر روزانه میزبان بیش از 4000 نفر زائر و مسافر از اقصی نقاط کشور بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها