موج
کدخبر : ۲۶۹۸۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269823

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان گفت: اعضای یک باند 7 نفره ی سرقت خودورو در بندرعباس دستگیر شدند .

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «عبدالمجید کرمی» در جمع خبر نگاران از  دستگیری اعضای باند 7 نفره سارقان خودرو و کشف 11 دستگاه خودرو سرقتی در بندرعباس خبر داد.

وی در تشریح این خبر افزود: در پی وقوع سرقت های متعدد خودروهای مدل پائین در شهرستان بندرعباس و شکایت مالباختگان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی باند سارقان خودرو توسط کارآگاهان پلیس آگاهی منهدم و تعداد 7 نفر از سارقان طی یک عملیات ضربتی شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 30 کیلو گرم تریاک و تعداد زیادی از قطعات خودرو (دستگاه پخش خودرو، پنل، باند سیستم های صوتی، زاپاس، آچار آلات و ... کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی اذعان داشت: متهمان در بازجویی های تخصصی در ابتدا منکر هرگونه جرمی بودند ولی با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک به 11 فقره سرقت اعتراف و اعلام داشتند خودروهای مسروقه را در انباری در بیابان های حاشیه شهر مخفی کرده اند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه تحقیق از متهمان جهت کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد،خاطرنشان کرد: با توجه به اقرار سارقان اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت به محل اختفای خودروها در بیابان های حاشیه شهراعزام و 11 دستگاه خودروی مسروقه را کشف کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها