موج
کدخبر : ۲۶۹۷۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269743

فرمانده انتظامی شهرستان میبد؛

فرمانده انتظامی شهرستان میبد تاکید کرد: نیروی انتظامی یک سازمان انسان محور است نه ابزار محور و مهمترین اولویت پلیس صیانت از کارکنان است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در سخنرانی امروز به بیان همیت و جایگاه ویژه امنیت در توسعه پرداخت و اظهار داشت: بزرگترین و ارزشمندترین نعمت الهی برای بشریت امنیت است.

وی ادامه داد: مقوله امنیت تا جایی مهم و پراهمیت است که اگر در جامعه ای بهترین دانشمندان و پیشرفته ترین تکنولوژی وجود داشته باشد ولی امنیت حاکم نباشد هیچ گونه ترقی و رشدی حاصل نشده، به طوریکه صحت و سلامت جانی نیز در سایه امنیت معنا پیدا می کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی یک سازمان انسان محور بوده نه ابزار محور، افزود: مهمترین اولویت پلیس صیانت از کارکنان، بازسازی معنوی کارکنان، اصلاح رفتار، افزایش کارآمدی، شایسته سالاری و شایسته گزینی می باشد.

موسوی ادامه داد: رفتار اقتدارمندانه توام با اخلاق و تعهد یکی از عوامل موفقیت پلیس است و ماموران انتظامی ضمن برخورد قانونمند و اقتدارمندانه با مردم می بایست اخلاق مدار و خوش رو نیز باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد محبت توأم با اقتدار و صلابت را از ویژگی های یک پلیس کارامد دانست و گفت: بدرفتاری و اهانت ، ناشی از کبر و غرور است و هیچ عملی بالاتر از خوش رویی نیست.

سرهنگ موسوی در پایان از کارکنان پلیس خواست: اقتدار را در معنای واقعی کلمه تعهد، آگاهی و قانون مداری بدانند و در مسیر دستیابی به اقتدار ولایی، مخلصانه و دینمدار قدم بردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها