موج
کدخبر : ۲۶۹۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269237

مدیرکل دامپزشکی استان یزد:

مدیر کل دامپزشکی استان یزد اظهار داشت: با توجه با اینکه یکی از پایه های اساسی تشکیل دهنده سبد غذایی خانوار، مواد پروتئینی مخصوصا با منشاء دامی است؛ که در طول مناسبت ها به ویژه در ایام عید با افزایش مصرف رو به رو می شود نظارت ها رد ایام عید افزایش می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اکبر حدادزاده مدیر کل دامپزشکی استان یزد گفت: با توجه با اینکه یکی از پایه های اساسی تشکیل دهنده سبد غذایی خانوار، مواد پروتئینی مخصوصا با منشاء دامی است؛ که در طول مناسبت ها به ویژه در ایام عید با افزایش مصرف رو به رو می گردد؛ همه ساله اداره کل دامپزشکی استان یزد اقدام به اجرای طرح تشدید و کنترل نظارت های بهداشتی ویژه نوروز می نماید.

حدادزاده تصریح کرد: در این طرح کلیه مراکز تحت پوشش اداره کل دامپزشکی، از قبیل کشتارگاه ها، مراکز بسته بندی، رستوران ها و فروشگاه های پروتئینی و نیز خودروهای ویژه ی حمل فراورده های خام دامی از نظر کیفیت و رعایت نکات بهداشتی مورد بررسی قرار می گیرند و فراورده های خام دامی که قابلیت مصرف نداشته باشند؛ از دسترس عموم مردم خارج و معدوم می گردند.

وی افزود: شایان ذکر است طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه نوروز از تاریخ  23 اسفند ماه 97 آغاز و تا 16  فروردین ماه 98  با بکار گیری 13 اکیپ بازرس بهداشتی ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها