موج
کدخبر : ۲۶۹۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269208

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در آستانه عید نوروز در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهریار شیری آراسته در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در آستانه عید نوروز در استان اردبیل خبر داد.

وی افزود: به منظور پاکسازی محیط شهری از معتادان متجاهر طرح جمع آوری و تحویل به کمپ های مبارزه با اعتیاد تا پایان سال جاری اجرا می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل استان اردبیل را نسبت به سایر استان ها مطلوب ارزیابی کرد و افزود:  باید پیشگیری و مبارزه را از خانواده ها شروع کرد و خانواده ها نباید پشت آسیب دیدگان مواد مخدر را خالی کنند و این افراد به پشتیبانی نیاز دارند.

شیری آراسته گفت:با توجه به وضعیت کمپ های احیای افراد گرفتار شده در دام اعتیاد، تاسیس و راه اندازی اردوگاه حفاظت از معتادها ضرورت دارد.

وی ضمن تقدیر از دستگاه های یاری رسان اظهار کرد: اداره کل بهزیستی، کمیته امداد، شهرداری، نیروی انتظامی و کمپ های مبارزه با مواد مخدر تلاش خوبی برای بازآفرینی این افراد انجام می دهند اما باید همه مردم و خانواده ها و مسوولین در این رابطه همبستگی داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل مقابله با اعتیاد را وظیفه همگانی دانست و بیان کرد: افرادی که مبتلا به این بیماری شده اند مثل ویروس سایر افراد را در صورت بی توجهی مبتلا می کنند.

شیری آراسته نقش آموزش و پیشگیری را با تامین اعتبار مهم دانست و افزود:باید با توزیع بروشورهای آموزشی و هشدار دهنده و کلیپ های مرتبط از صدا و سیما و رسانه ها در تقابل با این پدیده شوم و خانمانسوز اقدامات شایسته صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها