موج
کدخبر : ۲۶۹۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269135

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از عرضه مستقیم کالا در 467 غرفه در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی در بازدید از نمایشگاه بهاره عرضه کالا با اشاره به بازگشایی نمایشگاه بهاره در مرکز استان و شهرستان های تابعه افزود: در این نمایشگاه انواع مواد خوراکی، پوشاک، کفش، شیرینی و تنقلات شب عید در 467 غرفه در سطح استان عرضه خواهد شد.

وی بیان کرد: تمام اجناس در این نمایشگاه با نظارت بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل به دست مصرف کننده می رسد و اجناس عرضه شده در این نمایشگاه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است لذا همشهریان می توانند برخی از اقلام کالاهای اساسی مورد نیاز خود را به نرخ دولتی از غرفه ای که به همین منظور در نمایشگاه دایر شده است، خریداری کنند.

سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل اظهار داشت : هرساله در ایام پایانی سال نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا و خدمات در سطح تمامی شهرستان های تابعه و مرکز استان اردبیل برگزار می شود و نسبت به توزیع اقلام مورد نیاز مردم با قیمت هایی حداقل 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت های رایج بازار اقدام می نمایند .

صادقی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های فوق از اهم برنامه های سازمان صنعت ، معدن و تجارت بوده و برنامه ریزی های لازم در این خصوص انجام یافته و تا 25 اسفند ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در محل نمایشگاه بین المللی دایر خواهد بود .

وی در پایان از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را از طریق سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت ، معدن و تجارت در اردبیل و شهرستان های تابعه گزارش نمایند تا سریعاً مورد رسیدگی قرار گیرد .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها